Policja blokuje informacje na temat włamania do lombardu

12 kwietnia 2022 10:22. Lombard przy ulicy Wyzwolenia

Tematy: 


Wałbrzyscy policjanci nie chcą udzielać informacji na temat włamania do lombardu, do jakiego doszło w nocy z czwartku na piątek w centrum Wałbrzycha. Łupem złodziei paść miała znaczna ilość biżuterii.

W tej chwili prowadzimy czynności wyjaśniające i to wszystko co mogę w tej chwili powiedzieć – odpowiada lakonicznie Marcin Świeży, rzecznik wałbrzyskiej policji.

Według nieoficjalnych ustaleń reporterki portalu Wałbrzych dla Was w nocy z czwartku na piątek w ubiegłym tygodniu włamano się do lombardu przy alei Wyzwolenia w centrum Wałbrzycha. Jak podaje portal po sforsowaniu rolet antywłamaniowych złodziej lub złodzieje przez wybitą szybę weszli do środka i splądrowali gabloty ze znaczną ilością biżuterii. Policja odmawia udzielenia informacji tak co do okoliczności zdarzenia, wartości skradzionej biżuterii jak i postępów w prowadzonym śledztwie. Policjanci nie odpowiadają na pytania o możliwy związek tego zdarzenia z podobnymi, do jakich doszło w połowie roku ubiegłego roku. Okradziono wtedy lombardy przy ulicy Limanowskiego i Andersa. Sprawie będziemy się przyglądać.

REKLAMA

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 12 kwietnia 2022 10:22
`