Pokonali wrocławski WKK.

13 marca 2016 14:21. 12.03.2016 Wałbrzych. Mecz II ligi koszykówki mężczyzn Górnik Trans.eu vs WKK Wrocław. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy:

Po ciężkim spotkaniu koszykarze wałbrzyskiego Górnik Trans.eu pokonali na własnym parkiecie WKK Wrocław 68:63. To już trzecie pod rząd zwycięstwo Górników z WKK w ciągu ostatnich kilku tygodni. Pomimo tego, że wałbrzyszanie wyszli na parkiet przy ratuszowej w charakterze faworytów, mecz był wyrównany, a przewaga kilkakrotnie przechodziła z rąk do rąk. Na przerwę po dwóch kwartach zawodnicy schodzili z remisem 30:30.

II połowa spotkania rozpoczęła się bardzo dobrą grą Górników. Dopiero w końcówce meczu Wrocławianie zaczęli odrabiać straty. Na szczęście nie starczyło im na to czasu i pierwszy mecz w fazie play-off wygrali koszykarze z Wałbrzycha. Za tydzień we Wrocławiu rewanż.