Pogotowie zakupowe dla seniorów. W Wałbrzychu pomaga jedna z firm. W Kamiennej Górze grupa młodych ludzi

14 marca 2020 12:46. fot. pixabay.com / ilustracyjne

Tematy: 


„Czerwoną linię” dla seniorów uruchomią w Wałbrzychu przedsiębiorcy związani z branżą hotelarską. Chcą w ten sposób pomagać seniorom, którzy w najbliższym czasie w związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem nie powinni wychodzić z domów. W Kamiennej Górze „Pogotowie zakupowe dla seniorów” uruchomiła grupa młodych ludzi.

Z uwagi na rozszerzającą się pandemię koronawirusa w naszym kraju oraz w  trosce o najstarszych Wałbrzyszan, nasi właściciele Daniel Sip oraz Dorota Barańska wraz z załogą, postanowili wyjść naprzeciw problemom seniorów wprowadzając od 16.03.2020 (poniedziałek) „telefon alarmowy”. Tym samym niesiemy pomoc najbardziej potrzebującym osobom naszego miasta – informuje na stronie swoich obiektów firma z Wałbrzycha.

Akcja skierowana jest do seniorów, którzy z uwagi na swój wiek oraz stan zdrowie, w obecnej sytuacji nie powinni opuszczać mieszkań. Takie osoby, od poniedziałku mogą kontaktować się pod numerami 508 223 956 lub 668 134 933.

REKLAMA

Personel Hotelu Maria, Maria Helena oraz Maria Antonina pomoże Wam w codziennym funkcjonowaniu. Telefonicznie będziecie mogli zgłaszać, czego najbardziej potrzebujecie, a my postaramy się zrobić wszystko, żeby Wam pomóc – informuje firma, która do współpracy zaprasza także wolontariuszy.

To przykład odpowiedzialnego biznesu w Wałbrzychu, a w Kamiennej Górze seniorom chcą pomagać młodzi mieszkańcy miasta, którzy uruchomili Pogotowie zakupowe dla seniorów.

Obawiasz się zakażenia? Wolisz nie wychodzić z domu? Jeśli mieszkasz w Kamiennej Górze i jesteś starszą osobą zadzwoń do nas, pomożemy zrobić Ci zakupy. Dostarczymy je do Twojego domu – piszą organizatorzy akcji.

Numery telefonów, pod które można dzwonić to: 509 835 388, 724 970 317 oraz 530 387 696.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 14 marca 2020 12:46
`