Dodano: 15 kwietnia 2022 09:12

Pociąg potrącił leżącego na nasypie mężczyznę. Ten omal nie utonął [FOTO, WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Kilkadziesiąt minut strażacy i ratownicy medyczni starali się wydobyć z potoku płynącego kilka ładnych metrów poniżej poziomu torów kolejowych mężczyznę potrąconego w nocy przez pociąg. Zdarzenie miało miejsce w nocy z czwartku na piątek w okolicach Kamiennej Góry

Jak poinformował dziś nad ranem kamiennogórski serwis juzwiesz24.pl o możliwym potrąceniu leżącego na nasypie kolejowym w bezpośredniej bliskości torów mężczyzny policję zawiadomił maszynista składu kolejowego jadącego na trasie z Lubawki do Kamiennej Góry. Niemal natychmiast zadysponowano na miejsce zespół ratownictwa medycznego. Okazało się, że kilka metrów niżej, w potoku płynącym wzdłuż wysokiego nasypu kolejowego rzeczywiście leży mężczyzna. Warunki były jednak na tyle ciężkie, że o pomoc w wydobyciu poszkodowanego  poproszono strażaków z Kamiennej Góry.

Poszkodowany mężczyzna był przytomny… i kompletnie pijany. Stan upojenia był na tyle duży, że pomimo kontaktu słownego ciężko było go zrozumieć. Trafił do szpitala w Kamiennej Górze. Ruch na trasie z Lubawki do Kamiennej Góry był wstrzymany przez kilka godzin. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali na miejscu kolejarze i policjanci.

REKLAMA

Fot. źródło: Andrzej Pawlukiewicz / juzwiesz24.pl

Fot. źródło: Andrzej Pawlukiewicz / juzwiesz24.pl

Fot. źródło: Andrzej Pawlukiewicz / juzwiesz24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także