Dodano: 4 marca 2020 11:32

Plaga pijanych kierowców. Wałbrzyscy policjanci bez litości dla tego procederu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Rośnie liczba pijanych kierowców. Tylko od początku roku policjanci wałbrzyskiej drogówki ujawnili 41 takich przypadków. To o 6 więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Funkcjonariusze mówią: – Nie ma i nie będzie przyzwolenia na takie zachowania.

Pomimo policyjnych apeli i informacji o konsekwencjach związanych za jazdę po alkoholu, pijanych kierowców nie ubywa. Praktycznie codziennie policjanci z wałbrzyskiej drogówki zatrzymują kolejnych. Dzieje się tak pomimo świadomości zagrożeń, jakie powodują pijani za kierownicą oraz konsekwencji prawnych.

W okresie ostaniach  trzech dni  policjanci z Komendy Miejskiej Policji  w Wałbrzychu zatrzymali trzech pijanych kierowców. Wszyscy wykazali się przede wszystkim skrajną nieodpowiedzialnością i brakiem zdrowego rozsądku. Kierowcy muszą liczyć się z konsekwencjami. W sobotę (29 lutego) policjanci z Boguszowa-Gorc zatrzymali  26-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego, który kierując samochodem wstanie nietrzeźwości uderzył w budynek. Mężczyzna miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

REKLAMA

Fot. użyczone. KMP w Wałbrzychu

Fot. użyczone. KMP w Wałbrzychu

Fot. użyczone. KMP w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także