Piotr Rachwalski odwołany z funkcji prezesa Aqua-Zdroju

17 czerwca 2020 17:21. Prezes Aqua Zdrój Piotr Rachwalski. Brifing prasowy poświęcony wznowieniu działalności w Aqua Zdroju. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Piotr Rachwalski nie jest już prezesem Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „Aqua-Zdrój” w Wałbrzychu. Jak informuje wałbrzyski magistrat, decyzję o odwołaniu Rachwalskiego z funkcji podjęła dziś rada nadzorcza spółki.

Uchwała o odwołaniu Piotra Rachwalskiego z funkcji prezesa podjęta została jednomyślnie.

Oceniono, że postawione przed Prezesem Zarządu cele o charakterze ekonomicznym nie zostały zrealizowane. Ponadto nowa sytuacja związana z pandemią wymaga podjęcia działań oraz modyfikacji strategii funkcjonowania Spółki. Rada nadzorcza uważa, że wymaga to zmian personalnych w Zarządzie Spółki – informuje w komunikacie prasowym Edward Szewczak, rzecznik prasowy wałbrzyskiego magistratu.

REKLAMA

Jednocześnie miasto zapewnia, że spółka kontynuuje swoje działania i stopniowo wraca do uruchomienia wszystkich usług sprzed pandemii. Obowiązki prezesa do momentu wyłonienia nowego szefa kompleksu w drodze konkursu pełnić będzie Paweł Kurylik.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 17 czerwca 2020 17:21
`