Piotr Koper oraz Andreas Richter – to oni odnaleźli “złoty pociąg”

4 września 2015. źródło: zrzut ekranu TVP INFO

Tematy: 


Piotr Koper oraz Andreas Richter – jeden z nich jest mieszkańcem Wałbrzycha. Według portalu prw.pl powołującego się na rozmowę obu panów z reporterem “Panoramy”, to właśnie oni odnaleźli złoty pociąg. W wywiadzie udzielonym Panoramie potwierdzają, że na istnienie znaleziska mają twarde dowody w postaci zeznań świadków oraz wyniki prowadzonych przez siebie badań. Na ich stronie internetowej pokazał się obraz badania gruntu wykonany georadarem KS-700. Przedstawia on zasypany szyb o głębokości ok. 50m. Pociąg ma się znajdować na pierwotnie wskazanym 65 km linii Wrocław-Wałbrzych, jednak wg nich nie w żadnym tunelu, lecz zasypany.

Odkrywcy twierdzą, że z dużą dozą prawdopodobieństwa można przyjąć, że skład nie jest zaminowany. Zapewniają, że posiadają lub są w stanie uzyskać wystarczające środki finansowe pozwalające na wydobycie składu. Z uwagi na niebezpieczeństwo i rodzaj znaleziska deklarują jednak pełną współpracę z wojskiem podczas i po wydobyciu znaleziska.

Komentarze

Dodano: 4 września 2015
  • A napisał(a):

    Andreas? Aaaa … to ja go znam :) Tzn. nie na żywo, ale ze strony internetowej, którą prowadzi. Podałbym linka, ale tam jego adres domowy. Nie chcę, żeby miał pod domem pielgrzymki.

  • aaa napisał(a):

    a ja też go znam …piłam kawę z nim …równy gość. Spotkałam go w Szwajcarii …

  • Pozostałe informacje
    © DTP Service s.c. Wałbrzych 2015