Pierwsze w kraju listy PiS zarejestrowane w… okręgu wałbrzyskim.

27 sierpnia 2019 08:52. Michał Dworczyk podczas uroczystości wbicia pierwszej łopaty pod budowę mieszkań z rządowego programu Mieszkanie+ w Wałbrzychu, przy ul. Husarskiej. Wałbrzych, 3.07.2017 fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To właśnie w okręgu wałbrzyskim działacze Prawa i Sprawiedliwości, jako pierwsi w Polsce złożyli dokumenty niezbędne do rejestracji listy kandydatów do Sejmu w okręgu numer 2 oraz kandydatów do Senatu w okręgach 4 i 5. By tak się stało, pod listami zebrano ponad 11 tysięcy podpisów.

Tym samym, jak informuje Michał Dworczyk, lider wałbrzyskiej listy, PiS rozpoczął regionalną kampanię wyborczą.

Mamy świetnych kandydatów – na 16 osób 4 to obecni parlamentarzyści, a pozostałych 12 to byli lub obecni samorządowcy, doskonale znający specyfikę regionu. Otwieramy się na nowe środowiska i osoby, którym bliskie są ideały Prawa i Sprawiedliwości. Kandydaci przez najbliższe 46 dni będą prezentować program Zjednoczonej Prawicy – mówi Michał Dworczyk.

REKLAMA

Podpisy poparcia kandydatom Prawa i Sprawiedliwości udało się zebrać w tydzień. Pierwsze propozycje programowe dla regionu mamy poznać już w środę, gdy wieczorem, w Szczawnie-Zdroju zaplanowano konwencję wyborczą PiS.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 27 sierpnia 2019 08:52
`