Dodano: 11 stycznia 2022 16:55

Pewnym krokiem w Nowy Rok. W styczniu ćwicz z Well Fitness za 1 zł

Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Zadbanie o własne zdrowie to jedno z najczęstszych postanowień noworocznych. Sukcesy na siłowni mogą przyjść o wiele łatwiej, ponieważ Well Fitness Piaskowa Góra dodatkowo kusi nas świetną noworoczną promocją. Dzięki niej nowo zapisane osoby mogą ćwiczyć w styczniu za złotówkę, natomiast w lutym jedynie za połowę standardowej ceny karnetu.

W Well Fitness wiemy, że styczeń to miesiąc postanowień noworocznych. Część osób próbuje stawiać swoje pierwsze kroki w drodze do lepszej sylwetki i poprawy stanu zdrowia, inni zaś po dłuższej przerwie próbują się zmotywować i kontynuować swoją przygodę ze sportem. Chcemy, by nasi przyszli klubowicze mogli skupić się na realizowaniu postawionych sobie celów, bez zbędnych przeszkód. Wierzymy, że atrakcyjna cena, świetni instruktorzy, profesjonalni trenerzy oraz uśmiechnięty personel sprawią, że słowo „trening” kojarzyć się będzie z przyjemnie spożytkowanym czasem, a nie wymuszonym obowiązkiem – mówi Karolina Kozłowska z Well Fitness w Wałbrzychu.

W cenie karnetu klubowicze otrzymują m.in. całodobowy dostęp do klubu, możliwość korzystania z zajęć fitness, indywidualną konsultację trenerską oraz cykl zajęć wprowadzających Well Start, które pomogą każdej nowej osobie wdrożyć się w świat sportu. Oferta promocyjna obowiązuje do 17.01 włącznie.

Fot. źródło: Well Fitness Wałbrzych

Fot. źródło: Well Fitness Wałbrzych

Fot. źródło: Well Fitness Wałbrzych

Fot. źródło: Well Fitness Wałbrzych

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także