Dodano: 11 lutego 2021 14:51
Pączkowy Patrol Dziennika Wałbrzych dotarł do tych co na służbie i w pracy. Rozdaliśmy dziesiątki smakołyków
Tematy: cukiernia frąckowiak dolnośląskie dolny śląsk gopr pączki straż pożarna tłusty czwartek wałbrzych
Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!
Stacja GOPR, centrala Straży Pożarnej, pracownicy odśnieżający miasto czy sprzedawcy, Pączkowy Patrol Dziennika Wałbrzych dotarł dziś do wszystkich tych, którzy z samego rana nie mogli lub nie mieli czasu by odwiedzić cukiernię. Partnerem naszej akcji jest Piekarnia-Cukiernia Frąckowiak.
O dziesiątej na ulice Wałbrzycha wyjechały wozy reporterskie Dziennika Wałbrzych z pączkami w bagażniku. Świeże smakołyki z Piekarni-Cukierni Frąckowiak sprezentowaliśmy między innymi dyżurującym ratownikom Sudeckiej Grupy GOPR czy strażakom z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu.
– Warunki na drodze nie były łatwe, dlatego tym bardziej cieszymy się, że udało nam się dotrzeć na przykład do tych, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo na co dzień – mówi Jacek Zych, redaktor naczelny Dziennika Wałbrzych.
Patrolując ulice Wałbrzycha pamiętaliśmy także o tych, co odśnieżają nasze miasto, czy tych, którzy dbają o bezpieczeństwo. Paczka Pączków trafiła w ten sposób do pani, która na Białym Kamieniu przeprowadza mieszkańców przez ulicę.
Pamiętaliśmy także o tych, którzy od rana pracują i nie mieli jeszcze czasu odwiedzić cukierni. Tak trafiliśmy między innymi do Muzeum Porcelany w Wałbrzychu.
W tym roku Pączkowy Patrol zakończył już swoją działalność. Widzimy się za rok! Akcję wspiera Piekarnia-Cukiernia Frąckowiak.

Pączkowy Patrol Dziennika Wałbrzych – Tłusty Czwartek 2021 fot. Dziennik Wałbrzych
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także
- Nowe zasady Wałbrzyskiego Budżetu Obywatelskiego. Niby łatwiej, ale pułapek nie brakuje
- Wałbrzych. Radni i parlamentarzyści PiS chcą odpowiedzi w sprawie Centrum Integracji Cudzoziemców
- Rozpoczyna się rewitalizacja linii kolejowej do Stronia Śląskiego. Zadanie wykonują dwie firmy
- Dzień Świadomości Autyzmu – wsparcie dla rodzin i opiekunów na co dzień
- Rozpoczęły się utrudnienia na wjeździe do Głuszycy. Ruszyła budowa chodnika
- Wałbrzych. Uwag kierowcy – niebezpieczna studzienka na Orkana
Najczęściej czytane
Wałbrzych. Niemal cała dzielnica zniknie z mapy miasta
W najbliższy weekend w Szczawnie-Zdroju odbędzie się Festiwal Roślin
Wałbrzych szuka wodoru do autobusów. Tymczasem rząd rezygnuje z wydatków na rozwój tej technologii
Jastrzębia Perć w Głuszycy zniszczona przez wandali. Poszukiwani świadkowie
Dobra wiadomość dla turystów. Wieża na Chełmcu znów czynna i bezpłatna