Nie dali rady Olimpii. Ale nadzieja umiera ostatnia

Tematy: 


Po ubiegłotygodniowym dwumeczu z Olimpią Sulęcin rozegranym na własnym parkiecie siatkarze MKS  Aqua Zdrój dziś zmierzyli się z Olimpią na wyjeździe. Każda z drużyn może rozstrzygnąć ostateczną rozgrywkę na własną korzyść. W fazach play out gra się do trzech wgranych – po remisowo zakończonym pierwszym starciu w ten weekend walka o pozostanie w l lidze może się zakończyć.

Olimpia już na początku spotkania pokazała, że na własnym boisku nie zamierza oddać pola wałbrzyszanom. Grała lepiej w obronie, we wszystkich setach, poza drugim, odskakiwała na kilka punktów i tej przewagi nie oddawała aż do końca. Zawodnicy trenera Buczkowskiego nie potrafili znaleźć sposobu na dobrze grającą obronę Olimpii, sami tracąc sporo punktów po błędach w obronie.

REKLAMA

Jutro ostatnia szansa siatkarzy MKS Aqua Zdrój na walkę o utrzymanie się w lidze. Muszą jednak zagrać lepiej niż dziś – i być równym rywalem dla czujących już smak szampana sulęcinian. Jeśli im się to uda – czeka nas ostatni, decydujący mecz w Wałbrzychu. Jeśli dwie kolejne porażki podcięły im skrzydła i odebrały wiarę – pożegnają się z zapleczem plus ligi i w przyszłym roku zobaczymy ich w II lidze.

Olimpia – AQZ 3:1 (25:20, 19:25, 25:22, 25:20)

 

Dodano: 17 marca 2018 16:38

Pozostałe informacje