Dodano: 30 października 2021 12:59

Okradziono Maję Włoszczowską. Mistrzyni olimpijska prosi o pomoc

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dziś w nocy okradziono Maję Włoszczowską – poinformowało Muzyczne Radio. Z jeleniogórskiego domu dwukrotnej wicemistrzyni olimpijskiej, w nocy z piątku na sobotę złodzieje ukradli trzy rowery górskie. Sprzęt wart jest kilkadziesiąt tysięcy złotych. Do kradzieży doszło dziś w nocy. Złodzieje włamali się do komórek lokatorskich budynku, w którym mieszka nasz olimpijka. Z jej komórki ukradziono trzy rowery górskie

– Wszystkie trzy są bardzo charakterystyczne, więc tak naprawdę niesprzedawalne. Do niczego się złodziejom nie przydadzą. Tak czy inaczej odzyskać je będzie bardzo ciężko więc proszę o udostępnianie informacji tak szeroko jak się da – zwróciła się z apelem na antenie Muzycznego Radia nasza mistrzyni olimpijska.

Skradzione rowery to dwa czarne hardtaile KROSS Level. Jeden ze złotymi zdobieniami. To na nim Maja wygrała Puchar Świata w Val di Sole. Drugi całkowicie czarny z charakterystyczną sztycą JBG2. Trzeci rower to „full” KROSS Earth, na amortyzatorach DT Swiss. Rowery zostały skradzione z budynku z bramą, zabezpieczonego zamkami elektronicznymi.

REKLAMA

Rower skradziony Mai Włoszczowskiej. Fot. użyczona / Maja Włoszczowska / Muzyczne Radio

Rower skradziony Mai Włoszczowskiej. Fot. użyczona / Maja Włoszczowska/ Muzyczne Radio

Maja Włoszczowska. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Rower skradziony Mai Włoszczowskiej. Fot. użyczona / Maja Włoszczowska/ Muzyczne Radio

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Zobacz także