Dodano: 10 listopada 2020 18:18

Ogromna flaga na Starej Kopalni. Świętuj z nami Święto Niepodległości! [SPECJALNY FILM+FOTO]

Tematy: 


Świętuj z nami Święto Niepodległości! By uczcić 102 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę! Dziennik Wałbrzych wspólnie ze Starą Kopalnią w Wałbrzychu zawiesił gigantyczną flagę na wieży widokowej obiektu. Jednocześnie zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy. Pokażcie nam, jak Wy świętujecie 11 listopada. Czekamy na zdjęcia z biało-czerwonymi barwami. Stworzymy z nich galerię.

Do zabawy z okazji Święta Niepodległości zapraszamy wspólnie ze Starą Kopalnią, w której czekają również patriotyczne kotyliony (w kawiarni Sztygarówka). Z tej okazji zaaranżowaliśmy specjalną sesję fotograficzną z udziałem wieży widokowej znajdującej się na terenie instytucji.

W tym roku Święto Niepodległości wygląda zupełnie inaczej niż w latach ubiegłych. Nie ma pochodów ani specjalnych wydarzeń kulturalnych. Plany ich organizacji pokrzyżowała pandemia. To nie oznacza jednak, że nie możemy świętować.

Zachęcamy Was byście wykonali zdjęcie, na którym znajdą się nasze barwy narodowe. Możecie sfotografować siebie z dumą noszących biało-czerwone kotyliony lub flagę, którą zawiesiliście w ważnym dla siebie miejscu. Idziecie na spacer, pokażcie, że na spacerze też macie ze sobą kotyliony, a spacerować można na przykład po zewnętrznych terenach Starej Kopalni, gdzie znajdują się zabytkowe maszyny górnicze.

Zdjęcia umieszczajcie w komentarzach pod tekstem na facebooku. Z najciekawszych, z najweselszych przygotujemy galerię, w której pokażemy, jak świętują wałbrzyszanie i mieszkańcy regionu.

Zobacz także

© DTP Service s.c. Wałbrzych 2015