Odpowie za dotkliwe pobicie sąsiada

Tematy: 


24-letni wałbrzyszanin w niedzielny wieczór dotkliwie pobił swojego 59-letniego sąsiada. Policjanci niezwłocznie po otrzymaniu informacji udali się na miejsce zdarzenia. Gdy przyjechali, sprawca zacierał ślady przestępstwa. Został zatrzymany, a decyzją sądu tymczasowo aresztowany na okres jednego miesiąca. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zgłoszenie o pobiciu otrzymali w niedzielę wieczorem. Niezwłocznie udali się na ul. 11 listopada w Wałbrzychu, gdzie miało dojść do zdarzenia. Szybko ustalili, że 59-letni mężczyzna został dotkliwie pobity przez 24-letniego wałbrzyszanina, który ukrywa się teraz u swojego 29-letniego kolegi. W momencie zatrzymania przez policjantów obaj mężczyźni zacierali ślady przestępstwa.

Sprawcy pobicia za popełniony czyn grozi teraz kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na okres jednego miesiąca. Drugi z mężczyzn za utrudnianie postępowania, pomaganie 24-latkowi i ukrywanie go może spędzić za kratkami do 5 lat.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 17 sierpnia 2017 13:31
`