Dodano: 5 października 2023 05:30
Nocny pożar na Podzamczu. Ogień strawił całe mieszkanie
Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!
Trzy osoby zostały poszkodowane w pożarze mieszkania, jaki wybuchł w nocy ze środy na czwartek w jednym z mieszkań przy ulicy Kasztelańskiej na Podzamczu. Jedna z nich to właściciel mieszkania, dwie pozostałe – podtruci dymem sąsiedzi.
Pożar wybuchł około godziny 2.30. Według relacji strażaków ogień objął całe, znajdujące się na parterze dziesięciopiętrowego bloku mieszkanie, a płomienie wydostawały się przez wybite okna. Na szczęście mieszkający tam mężczyzna samodzielnie je opuścił, jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej.
Mieszkanie doszczętnie spłonęło. Strażacy ewakuowali część mieszańców klatki, w której wybuchł pożar. Ci będą mogli wrócić do swoich mieszkań. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane.
Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
Zobacz także
- W tym roku miała ruszyć budowa zbiornika przeciwpowodziowego koło Świdnicy. Nie powstała nawet koncepcja
- Wałbrzych. Oficjalna data otwarcia Muzeum Tygiel
- Wałbrzych. Pielęgniarki do krwiodawstwa potrzebne od zaraz
- Awaria w Głuszycy. Prace na sieci w Wałbrzychu. Tu mogą być problemy z wodą
- Wielkie emocje w Świebodzicach. Podniebne akrobacje i gwiazda światowego formatu na lotnisku
- Poważny wypadek koło Ząbkowic Śląskich. Autem kierował 22-latek bez prawa jazdy
Najczęściej czytane
Wałbrzych. Prywatni przewoźnicy jednak nie będą mogli korzystać z przystanków w Wałbrzychu
Kolejne utrudnienia między Starymi Bogaczowicami a Strugą. Drogę będą zamykać każdego wieczoru
Wałbrzych. Do końca tygodnia nowa sygnalizacja świetlna na Podzamczu
Głuszyca będzie miała nowy basen. Przebudowa ruszy po tym sezonie
Ulica Beethovena oficjalnie otwarta. Dawne tereny pokopalniane zmieniły się nie do poznania
























