„Niezły odpał!” – dziesiątki komentarzy i setki lajków pod filmem nauczycieli ze Świdnicy

Tematy: 


Dziesiątki komentarzy i setki laków pojawiło się pod filmem nakręconym przez nauczycieli świdnickiego I Liceum Ogólnokształcącego.  Opublikowany na YouTube i Facebooku film komentują zarówno uczniowie jak i rodzice.

REKLAMA

Od nas dla Was czyli…WAKACJE!!! Nareszcie są! Wyczekiwane, wytęsknione, upragnione przez wszystkich! My wiemy, jak mocno zapracowaliście sobie na chwilę oddechu, na wypoczynek… Dlatego z całego serca życzymy Wam udanych, bezpiecznych, pełnych emocji i wytchnienia wakacji! Kasprowicze naprzód!

Film cieszy się olbrzymim powodzeniem. Klip, w którym do piosenki zespołu Dirty Heads „Vacation” dyrektor szkoły wespół z nauczycielami i pracownikami szkoły tańczy i wygłupia się się na pustym, szkolnym korytarzu, podśpiewując refren Hay, I’m on vacation obejrzało prawie 5 tysięcy osób. Na samym tylko profilu facebookowym szkoły dostał 400 lajków.

Dołączając się do słów grona pedagogicznego świdnickiego Liceum także życzymy wszystkim szczęśliwcom spokojnych, pogodnych i wesołych 2 miesięcy wakacji!

Dodano: 20 czerwca 2019 14:30

Pozostałe informacje