Nietypowa oferta górskiego schroniska. Pracuj zdalnie… z Andrzejówki!

25 sierpnia 2023 11:18. Pomysł na wycieczkę. Ze schroniska PTTK Andrzejówka na Rogowiec fot. A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Zamiast z biura czy domu, pracuj z położonego w malowniczych Górach Suchych schroniska Andrzejówka. Nową, oryginalną ofertę przygotowują dzierżawcy schroniska. Przekonują oni, że niezależnie od tego, czy jesteśmy informatykiem, czy prezesem firmy, możemy pracować zdalnie z bajecznie położonego miejsca, otoczonego przyrodą na wyciągnięcie ręki.

Schronisko PTTK Andrzejówka wkrótce ma zaprezentować szczegóły tej oferty. Jak przyznaje w rozmowie z Dziennikiem Wałbrzych Andrzej Sawicki, w schronisku przygotowana będzie specjalna sala, z której osoby pracujące zdalnie będą mogły korzystać w czasie pracy. Schronisko już dysponuje szybkim internetem, który pozwoli między innymi na telekonferencje.

Chcemy przyciągnąć osoby, które pracują zdalnie. Takich nowoczesnych, współczesnych nomadów, którzy przy okazji pójdą w góry czy skorzystają z innych atrakcji, ale przy okazji będą pracować. Dla nich uruchomimy specjalnie taką przestrzeń, w której będą mogli spokojnie pracować – mówi Andrzej Sawicki, dzierżawca schroniska PTTK Andrzejówka.

REKLAMA

Zdaniem Sawickiego, to trend, który powoli dociera do nas ze Stanów Zjednoczonych.

Osoba, która zdecyduje się na pracę zdalną z Andrzejówki, może liczyć nie tylko na nocleg, miejsce do pracy czy piękną okolicę. Schronisko zaproponuje także przygotowanie smacznych posiłków. Także wegańskich.

Pomysł na wycieczkę. Ze schroniska PTTK Andrzejówka na Rogowiec fot. A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych

Studio Dziennik w Andrzejówce fot. A. Pisarska/Dziennik Wałbrzych

Studio Dziennik w Andrzejówce fot. A. Pisarska/Dziennik Wałbrzych

Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Schronisko Andrzejówka. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 25 sierpnia 2023 11:18
`