Niemieckie wojska na ulicach Wałbrzycha? Niepokojąca wizja znanego jasnowidza

6 listopada 2020 12:20. Żołnierze Bundeswehry podczas zwiadu lotniczego w śmigłowcu. Foto: Bundeswehr / Jana Neumann

Tematy: 


Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w Polsce. W ostatnim czasie swoimi przepowiedniami mężczyzna dzieli się w czasie transmisji na żywo w internecie. Podczas jednego z takich spotkań przepowiedział, że na ulicach Polski pojawi się niemieckie wojsko. W wizji zobaczył też Wałbrzych.

Spotkania w internecie pojawiły się wraz z początkiem pandemii. Niedawno mężczyzna miał mówić o tym, że na ulicach pojawi się wojsko. Ostatnio zdradził szczegóły swojej wizji.

Rejon Wrocławia, południe Polski, ale Wrocławia, widzę tam wojska, ja je nazwałem wojska niemieckie, ale absolutnie nic złego się nie dzieje w naszym kraju. To tak, jakby te wojska wchodzą za zgodą naszego kraju, wschodzą, bo tu jest miejsce odpowiednie. Mam wrażenie, że te wojska wchodzą właśnie w rejon Wrocławia, Wałbrzycha. I podobnie się dzieje w Czechach – mówi w swoim filmie jasnowidz.

REKLAMA

Jackowski nie wyklucza, że wojsko ma się pojawić w związku z walką z pandemią.

W tym czasie, poza tym wszystkim dzieje się, tak to nazwałem, straszna granda w Polsce. To dopiero będzie uderzenie na rząd, tak to nazwałem. Nie wiem, o co chodzi, tak to poczułem. Powód tej grandy będzie przesadzony. I dalej skupiając się, czuję, że do Polski zjeżdża pełno wojska, ale tu się nic nie dzieje. Tylko przyjeżdża wojsko. Wschodnie granice i Wrocław, a też Wałbrzych, te rejony, będą obstawione wojskiem. Ale tu się nic nie dzieje – mówi w nagraniu Jackowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 6 listopada 2020 12:20
`