Narkotyki w lodówce i wersalce. Może trafić na 10 lat do więzienia

4 lutego 2019 15:01. st. sierżant sztabowy Marcin Świeży, rzecznik Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu. Fot Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Pomysłowość 42-latka ze Szczawna-Zdroju zaskoczyła nawet policjantów. Mężczyzna, który usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych, dwa kilogramy narkotyków ukrył w lodówce i wersalce. Decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu.

– Wałbrzyscy policjanci kryminalni zatrzymali 42-letniego mieszkańca Szczawna-Zdroju, który w swoim mieszkaniu przy ulicy Słowackiego trzymał w lodówce ponad 800 gramów amfetaminy, co można przeliczyć na 8 tysięcy porcji handlowych tego narkotyku, a także jeden kilogram marihuany ukrytej w wersalce, w tym przypadku to jest ponad 5 tysięcy porcji tego narkotyku – mówi Marcin Świeży z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Do zatrzymania doszło w minionym tygodniu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Trzy najbliższe miesiące, decyzją sądu spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych grozi mu kara do dziesięciu lat więzienia.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 4 lutego 2019 15:01
`