Napady na bankomaty. Policja szuka nagrań z rejestratorów samochodowych

30 sierpnia 2019 09:59. Próba rabunku bankomatu w Boguszowie-Gorcach. 28.08.2019 r. fot. Tomasz Trybek / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Policja z Wałbrzycha apeluje do mieszkańców regionu, którzy mają w swoich samochodach zamontowane urządzenia rejestrujące jazdę o sprawdzenie nagrań. Być może komuś udało się zarejestrować przestępców, którzy próbowali okraść bankomaty w Jedlinie-Zdroju i Boguszowie-Gorcach.

Przypomnijmy, do napadu przy ulicy Piastowskiej w Jedlinie-Zdroju doszło w nocy z 26 na 27 sierpnia. Bankomat znajduje się w okolicach budynku numer trzy. Do napadu w Boguszowie-Gorcach przy ulicy Traugutta 12A doszło w nocy z 27 na 28 sierpnia. To o nagrania z tego okresu i z tej okolicy chodzi policji. Cenny może okazać się zarejestrowany przejazd nie tylko Piastowską czy Traugutta, ale także okolicznymi ulicami.

Policja apeluje, by informacje, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców próby włamania z kradzieżą do urządzeń przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ulicy Mazowieckiej. Można kontaktować się także telefonicznie pod numerem 74 842 03 60 lub 112.

REKLAMA

Przekazane policji nagrania zostaną dokładnie sprawdzone.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 30 sierpnia 2019 09:59
`