Napad na pracownicę kantoru. Skradziono torebkę z pieniędzmi

28 lipca 2020 12:10. Kantor w Bielawie przy ulicy Wolności. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

W Bielawie zamaskowani sprawcy napadli na pracownicę kantoru. Poturbowanej kobiecie skradziono torebkę z pieniędzmi. Policja poszukuje sprawców, apeluje o pomoc kierowców, którzy mogli widzieć samochód, jakim się poruszali. Na miejscu jest nasz reporter Jacek Zych.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 9 w Bielawie nieopodal ulicy Wolności. Na wysiadającą z zaparkowanego z tyłu pawilonu, w którym znajduje się kantor kobietę napadło dwóch zamaskowanych mężczyzn.

– Było dwóch sprawców. Jeden pozostawał w samochodzie. Drugi z mężczyzn, budowy ok. 185 cm wzrostu zamaskowany przewrócił kobietę i wdząc, że w jej samochodzie jest torebka dokonał zaboru – powiedział rzecznik dzierżoniowskiej policji komisarz Marcin Ząbek

REKLAMA

Policja podejrzewa, że bandyci liczyli na łup w postaci przewożonych do kantory pieniędzy. Przeliczyli się. Według zeznań poszkodowanej kobiety w skradzionej torebce było jedynie około 150 złotych. Policja prosi o pomoc kierowców, którzy mogli widzieć samochód, jakim poruszali się sprawcy:

– Poruszali się samochodem koloru ciemnozielonego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to samochód Opel Astra II, o tablicach rejestracyjnych zaczynających się literami DTR.

Napadnięta kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 28 lipca 2020 12:10
`