Dodano: 30 czerwca 2022 21:57

nasz news Na Piaskowej Górze skradziono rower. Właściciele proszą o pomoc, obiecują nagrodę

W nocy z 29 na 30 czerwca na Piaskowej Górze skradziono rower górski Merida. Właściciele, za naszym pośrednictwem, zwracają się o pomoc w jego odzyskaniu. Jednocześnie dodają, że za pomoc odwdzięczą się nagrodą. W wiadomości do naszej redakcji napisali:

29.06.2022 w godzinach 00:00-4:00 skradziono rower. Pan złodziej ukradł rower przecinając zabezpieczenie. Był przygotowany i zostawił pole do popisu by ukraść kolejny. Przestrzegam przed kupnem i proszę o każdą możliwą pomoc. Sprawa zgłoszona na policję wraz z zabezpieczonym monitoringiem.
Dla osoby dzięki której rower wróci do właściciela NAGRODA 1 000 ZŁOTYCH

Dołączamy się do prośby o pomoc. Wiemy, że mnóstwo wałbrzyszan jeździ na rowerach – zwracajcie uwagę nie tylko na oferty sprzedaży – zerknijcie na mijające Was rowery – a nuż minie Was taka biała Merida CrossWay. Wszelkie informacje prosimy zgłaszać pod nr 731 616 366 lub wałbrzyskiej policji.

Skradziony z Piaskowej Góry Rower. Fot. użyczone

Skradziony z Piaskowej Góry Rower. Fot. użyczone

Skradziony z Piaskowej Góry Rower. Fot. użyczone

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Zobacz także