Dodano: 30 kwietnia 2023 09:22
Muzyka, teatr, sport – Majówka 2023 w Jedlinie-Zdroju
Tematy: activeJedlina centrum kultury w jedlinie zdroju dolny śląsk jedlina zdrój kultura sponsorowany sport
Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju zaprasza na Majówkę. Od niedzieli 30 kwietnia czeka tu sporo atrakcji i wydarzeń.
30 kwietnia, w Dzień Teatru, gdzie o godz. 15:00 w Parku Zdrojowym przy ulicy Warszawskiej odbędzie się teatrzyk dla dzieci „Czerwony kapturek” wystawiany przez Teatr William Es. O godz. 16:00 warto również zobaczyć pokaz fontanny multimedialnej.
1 maja to Europejski Dzień Muzyki, a w Jedlinie-Zdroju będzie to dzień pełen koncertów i występów artystycznych. O godz. 15:00 pod obeliskiem miejskim rozpocznie się uroczystość poprowadzona przez Klub Seniora, z występami dzieci z flagami oraz sekcją taneczno-muzyczną z Centrum Kultury. W Parku Zdrojowym przy ulicy Warszawskiej o godz. 16:20 rozpocznie się koncert „Cztery pory roku” w wykonaniu kwintetu record Danza oraz solisty Valerii Kuzniecow. Wieczorem, o godz. 19:00, na muszli koncertowej wystąpi Marek Piekarczyk wraz z zespołem instrumentalnym.
2 maja to Dzień Terenoterapii, a w Jedlinie-Zdroju będzie to czas dla aktywnych. Będą organizowane spacery dla seniorów, miłośników gór oraz przeciwko otyłości. W Kompleksie Active odbędzie się festiwal terenoterapii.
6 maja odbędzie się Rowerowa Majówka. To czas pełen atrakcji i wspaniałych wspomnień, więc zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania!
To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.
Zobacz także
- Potrącenie w Starych Bogaczowicach. Główna droga zablokowana
- Od 10 grudnia pojedziemy Kolejami Dolnośląskimi do izerskiego kurortu
- Policja apeluje o ostrożność– uważajmy na zalegający śnieg i sople na dachu
- Nowy schemat połączeń kolejowych na Dolnym Śląsku
- Festiwal Bożonarodzeniowy – po raz pierwszy w Wałbrzychu
- Tak ma przebiegać S5 z Sobótki do Bolkowa. GDDKiA wskazuje swój wybór
Najczęściej czytane
Boguszów-Gorce. TIR zablokował wyjazd z parkingu, pod centrum handlowym utknęli ludzie
Świeradów-Zdrój po 27 latach znów na kolejowej mapie Polski
Uwaga. Bardzo niebezpiecznie na drogach. Rano TIRy zablokowały skrzyżowanie na Uczniowskiej/Wrocławskiej/de Gaullea
W Nowej Rudzie wykoleił się pociąg. Są utrudnienia
Zakończyły się poszukiwania mężczyzny, który strzelał do policjantów [FOTO]