Muzyczny „Pakiet radości” z Aqua Zdroju. Nowy pomysł na promocję obiektu

Tematy: 


Na niecodzienny sposób promowania obiektu i usług wpadli pracownicy wałbrzyskiego Aqua Zdroju. Wychodząc naprzeciw współczesnym trendom, otwierającym szeroki wachlarz możliwości promowania marki w mediach społecznościowych i Internecie właśnie w te stronę postanowili skierować działania. Na tej kanwie zrodził się pomysł wyprodukowania piosenki Pakiet radości i klipu video pokazującego zalety wałbrzyskiego kompleksu rekreacyjnego Aqua Zdrój.

Po kilku pierwszych próbach, w ramach których powstały kilkuminutowe filmowe historyjki AquaPark podjęto decyzję o skoku na przysłowiową głęboką wodę. Muzykę do tekstu autorstwa Angeliki Szpat z Aqua Zdroju przygotowała lokalna grupa SilentLife, zdjęcia, których autorem jest Przemysław Tokarski powstały w kompleksie przy Ratuszowej, a całość wyprodukowano i zmiksowano w wałbrzyskim studio nagraniowym M23.

REKLAMA

O kulisach powstania piosenki mówi Marcin Świeży, z zespołu SilentLife:

 

Autorzy piosenki nie ukrywają sporych apetytów i nadziei związanych z powodzeniem piosenki. Teledysk od kilku dni dostępny jest w sieci – można znaleźć go na facebookowym fanpage’u Aqua Zdroju i na kanale YT. Zapraszamy do oglądania.

Dodano: 3 czerwca 2017 13:45

Pozostałe informacje