Muzeum na wakacje. Ciekawa propozycja dla najmłodszych

Tematy: 


Rozpoczęły się wakacje, część dzieci już wyjechała na letni wypoczynek, część dopiero wyjedzie. Dla wszystkich najmłodszych, którzy letni czas spędzają w mieście, wałbrzyskie Muzeum Porcelany przygotowało specjalną ofertę wakacyjną.

Podobnie jak w ubiegłych latach Muzeum przygotowało szeroki wachlarz atrakcji. Przede wszystkim warsztaty dla dzieci – związane z ceramiką i porcelaną – malowanie i zdobienie porcelany, ale nie tylko. Program podzielony na trzy osobne bloki tematyczne wprowadzi najmłodszych w świat malarstwa i sztuki. Zaplanowano także spotkania z ciekawymi ludźmi, przedstawicielami służb mundurowych, pogotowia i GOPR. Dzieci będą miały okazję z bliska przyjrzeć się ich pracy, dotknąć i poznać działanie sprzętu, wykorzystywanego do wykonywania codziennych zadań.

REKLAMA

Zajęcia odbywają się w co drugi dzień tygodnia: poniedziałki, środy i piątki w godzinach 10, 12 i 14. Koszt udziału w zajęciach: 10 zł. Wszystkich serdecznie zapraszamy i zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu z zajęć w Muzeum.

 

Dodano: 6 lipca 2017 14:33

Pozostałe informacje