Muai Thai Open Poland 3 w Świebodzicach

28 listopada 2017 12:34. Fotografia użyczona, UM Świebodzice.

Tematy: 


Świebodzice po raz kolejny stały się areną sportów walki.W niedzielę, 26 listopada odbyła się tam gala Muai Thai Open Poland 3 – wydarzenie, które z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę zawodników i kibiców.

– W tym roku mieliśmy rekordową liczę zawodników, walczyły kobiety, tak samo jak w roku poprzednim na ringu zaprezentowali się najmłodsi wychowankowie naszego klubu, ale również i doświadczeni zawodnicy – podsumowuje Maciej Więcek ze Stowarzyszenia Bona Fide, które było jednym z organizatorów sportowej gali.

Na ringu do walki stanęli zawodnicy z klubów z całego Dolnego Śląska. Imprezę oficjalnie otworzył Burmistrza Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz oraz burmistrz zaprzyjaźnionego ze Świebodzicami Juterboga, Arne Raue. Jak się za okazało, Arne Raue jest nie tylko wielkim pasjonatem boksu tajskiego, ale także sam go trenuje. Przyjechał do Świebodzic specjalnie, aby zobaczyć zawody, a niewykluczone, że ta wizyta zaowocuje nawiązaniem bliższych kontaktów pomiędzy klubem z Juterboga, a świebodzickim KO GYM.

REKLAMA

Zawody Muai Thai Open powstały dzięki  zaangażowaniu wielu osób, a przede wszystkim Mariusza Cieślińskiego, wielokrotnego zdobywcy tytułów Mistrza Świata w boksie tajskim.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 28 listopada 2017 12:34
`