Montaż najnowszej tokarki podtorowej. Koleje Dolnośląskie inwestują w nowoczesność [FILM]

2 maja 2023 15:01. Montaż najnowszej tokarki podtorowej - Koleje Dolnośląskie inwestują w nowoczesność

Tematy: 


Tokarka podtorowa to jedno z najważniejszych urządzeń dla każdego przewoźnika kolejowego. W nowej hali serwisowo-naprawczej Kolei Dolnośląskich takie urządzenie właśnie zostało zamontowane. Przyjechała ona w kilku elementach, a najcięższy z nich ważył aż 16 ton. Montaż trwał kilkanaście godzin, ale teraz tokarka jest już gotowa do pracy.

Tokarka podtorowa służy do naprawy i konserwacji elementów taboru kolejowego, takich jak koła, tarcze hamulcowe czy osie. Dzięki niej można wykonywać precyzyjne prace na miejscu, co przyspiesza proces naprawy i zmniejsza koszty. W ten sposób Koleje Dolnośląskie dbają o swoje pojazdy, zapewniając bezpieczeństwo podróżującym.

Tokarka podtorowa to tylko jedno z wielu nowoczesnych urządzeń, jakie znajdują się w hali serwisowo-naprawczej Kolei Dolnośląskich. To miejsce, gdzie tabor kolejowy przechodzi kompleksową obsługę, a także prowadzone są prace modernizacyjne i naprawcze. Z pewnością przyczyni się to do jeszcze większej skuteczności i bezpieczeństwa w transporcie kolejowym.

REKLAMA

Montaż najnowszej tokarki podtorowej – Koleje Dolnośląskie inwestują w nowoczesność

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 2 maja 2023 15:01
`