Młodzi karatecy odnoszą kolejne sukcesy

9 kwietnia 2018 11:05. Dekoracja Justyny Milewskiej (III miejsce) podczas Turnieju w Kobierzycach. fot. / Klub Karate Full Contact

Tematy:

2 medale przywieźli młodzi wałbrzyscy adepci karate z klubu Karate Full Contact z rozegranego w sobotę 7 kwietnia Międzynarodowego Turnieju Kobierzyce Cup.  W zawodach rozgrywanych w systemie Kumite (walka) w formule „semi contact” czyli z ograniczonym i kontrolowanym kontaktem, wystartowało ponad 500 zawodników z 56 klubów z 6 krajów. 2 miejsce w kat. 7-8 lat zajęła Joanna Bujakowska, a Justyna Milewska zdobyła brązowy medal w kategorii do 17 lat.

W zawodach wystartowali zawodnicy w wieku do 17 lat. Walki wszystkich wałbrzyskich zawodników były ciekawe i udane. Młodziutkie Justyna Milewska i Joanna Bujakowska w pięknym stylu zdobyły dwa miejsca medalowe, natomiast pozostali nasi zawodnicy: Grzegorz Sadowski oraz Natalia Darmochwał przegrali nieznacznie przez wskazanie sędziowskie.

Turniej Karate w Kobierzycach należy do jednych z największych w Europie.

Dekoracja Joanny Bujakowskiej (II miejsce) podczas Turnieju w Kobierzycach. fot. użyczona / Klub Karate Full Contact