Młodzi artyści z Indii, Iranu, Ugandy czy Nepalu goszczą w Wałbrzychu

23 czerwca 2019 13:53. Koncert finałowy wałbrzyskiej edycji festiwalu Brave Kids 2018. 06.07.2018. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Ruszyła szósta edycja Brave Kids w Wałbrzychu, która w tym roku ma wyjątkową odsłonę. Spotkanie zorganizowano pod hasłem Brave Kids Reunion, a to oznacza, że do miasta przyjechała młodzież, która już uczestniczyła w projekcie. Gościmy ponad 30 dzieci z Indii, Iranu, Ugandy, Gruzji i Nepalu. Pierwsze pokazy już jutro.

Do Wałbrzycha przyjechała młodzież, która już uczestniczyła w projekcie. Wcześniej jednak szlifowali swoje talenty, dziś można powiedzieć, że to w pełni wykształceni, młodzi artyści, którzy mają na swoim koncie już sukcesy. W projekcie biorą udział dzieci w wieku od 13 lat wzwyż.

W ramach projektu przygotowano w Wałbrzychu trzy otwarte wydarzenia. Dwukrotnie młodzi artyści zaprezentują się w Starej Kopalni. Pojawią się także na pikniku przy parafii świętego Piotra i Pawła na Podzamczu. Wielki finał zaplanowano piątego lipca w Starej Kopalni, dwa dni później, młodzi artyści zaprezentują przygotowany w Wałbrzychu spektakl na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu.

REKLAMA

Jutro jednak warto pojawić się o 12.30 w Starej Kopalni. To tam zagraniczni goście zaprezentują swoje umiejętności. Wejście na pokazy jest płatne. To koszt pięciu złotych, ale pieniądze zostaną przekazane na pokrycie kosztów biletów lotniczych dla młodych artystów z Indii i Nepalu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 23 czerwca 2019 13:53
`