Mistrzyni Świata Makijażu Profesjonalnego z pokazem w PWSZ Wałbrzych

28 marca 2017 14:20. fot. użyczona. Źródło: PWSZ AS w Wałbrzychu

Tematy: 


Studia na kierunku kosmetologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu to oprócz profesjonalnej kadry i bardzo dobrze wyposażonych pracowni, możliwość obcowania z ludźmi wyznaczającymi trendy w szeroko pojętym sektorze zdrowia i urody.

Nie lada gratkę dla studentek przygotowało Koło Naukowe „Iuvenum”, które w ramach cyklu „Spotkań z Mistrzem” zorganizowało pokaz makijażu profesjonalnego Kryolan w wykonaniu Wioletty Wypijewskiej, Mistrzyni Świata Makijażu Profesjonalnego. Na co dzień Wioletta Wypijewska pracuje z aktorami i modelkami na potrzeby kolorowych magazynów, sesji zdjęciowych oraz reklam i teledysków. Ponadto występuje w roli wykładowcy oraz jurorki podczas wielu prestiżowych konkursów.

Pokaz makijażu był wstępem i zaproszeniem na „II Mistrzostwa Wizażu”, które odbędą 11 kwietnia podczas Dni Kariery w PWSZ Wałbrzych (budynek „B” godz. 9.00 -12.00). Wszystkie panie i dziewczyny serdecznie zapraszamy, nie tylko na mistrzostwa, ale również na pokazy umiejętności studentek kierunku kosmetologia. Więcej informacji o Dniu Kariery w PWSZ znaleźć można na stronie http://www.pwsz.com.pl/dzien-kariery/.

REKLAMA

fot. użyczona. Źródło: PWSZ AS w Wałbrzychu

fot. użyczona. Źródło: PWSZ AS w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 28 marca 2017 14:20
`