Milion wyświetleń. Ponad pół miliona odwiedzających. Dziękujemy!

5 października 2023 08:22. Konferencja prasowa Rządowy Fundusz rozwoju Dróg fot.A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Za nami kolejny kwartał, w którym, jak wynika ze statystyk zbieranych przez narzędzie Google Analytics serwis dziennik.walbrzych.pl odnotował blisko milion wyświetleń! W tym czasie na portalu pojawiło się ponad pół miliona odwiedzających. Dziękujemy!

Dane zebrane przez Google Analytics wskazują, że w trzecim kwartale tego roku, czyli od 1 lipca do końca września, portal odnotował 995 tysięcy wyświetleń.

– Cieszy nas ten wynik, bo pokazuje, że od początku roku odnotowujemy systematyczne i stabilne wyniki. Od początku roku nasz serwis odnotował 3,5 miliona wyświetleń, a warto pamiętać, że w wałbrzyskim regionie działa wiele portali internetowych – podkreśla Jacek Zych, redaktor naczelny dziennik.walbrzych.pl.

REKLAMA

Nasze wewnętrzne statystyki pokazują także, że w trzecim kwartale tego roku na naszym portalu pojawiło się pół miliona odwiedzających!

Dziennik.walbrzych.pl tworzymy z myślą o naszych czytelnikach. Zapraszamy Państwa także do współtworzenia serwisu. Jeżeli macie temat, którym Państwa zdaniem powinniśmy się zainteresować, jeżeli jesteście świadkami ważnego, ciekawego, groźnego czy niespodziewanego zdarzenia piszcie do nas na adres redakcja@dziennik.walbrzych.pl lub przez messengera. Zapraszamy także do współpracy z naszym biurem reklamy. Zainteresowanym współpracą z naszym serwisem prosimy o kontakt pod adres a.pisarska@dziennik.walbrzych.pl. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 5 października 2023 08:22
`