Miła uroczystość w przychodni na Wysockiego. Radny Nowak docenił pracę lekarzy i pielęgniarek

10 kwietnia 2017 11:18. Podziękowania dla lekarzy i pielęgniarek z okazji Dnia Zdrowia w przychodni na ulicy Wysockiego złożył radny Ryszard Nowak. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Z okazji przypadającego 7 kwietnia światowego dnia zdrowia w przychodni przy ulicy Wysockiego odbyła się uroczystość, podczas której radny dzielnicy Konradów / Biały Kamień – Ryszard Nowak w symboliczny sposób podziękował personelowi przychodni za pracę na rzecz mieszkańców dzielnicy oraz całego miasta.

 

Piątkowa uroczystość miała na celu nie tylko podkreślenie ogromnego znaczenia, jakie dla lokalnej społeczności ma przychodnia na ulicy Wysockiego, ale przede wszystkim wyróżnienie i podziękowanie za ogromny wysiłek, jaki lekarze i personel medyczny przychodni wkładają w pracę i służbę pacjentom. Jak podkreślił Radny Nowak, dla co raz bardziej starzejącego się społeczeństwa i pogłębiającym się z roku na rok trudnościom z dostępem do opieki zdrowotnej, takie miejsca jak przychodnia na Wysockiego stają się prawdziwym azylem dla wielu seniorów i w bardzo pozytywny sposób wyróżniają się na tle innych placówek. Podkreślił ponadzawodowe zaangażowanie lekarzy pracujących w przychodni, dbałość o pacjenta i nieograniczanie się do relacji lekarz-pacjent.

REKLAMA

Miłym akcentem podczas uroczystości były podziękowania 15-letniej Klaudii, wolontariuszki wspólnoty samorządowej Biały Kamień, jakie złożyła na ręce dr Lidii Dziubek. To właśnie dzięki jej trafnej diagnozie i konsekwencji w leczeniu udało się uratować Klaudii nie tylko zdrowie, ale być może i życie. Młoda pacjentka nie powstrzymała łez, wzruszenia nie kryła też dr Dziubek.

Podziękowania dla lekarzy i pielęgniarek z okazji Dnia Zdrowia w przychodni na ulicy Wysockiego złożył radny Ryszard Nowak. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 10 kwietnia 2017 11:18
`