Mikołajki w dzielnicy Stary Zdrój – rozdano 400 paczek

19 grudnia 2016 09:43. fot. użyczona

Tematy: 


To jedna z największych mikołajkowych imprez w naszym mieście. Uczestniczyły w niej dzieci z wałbrzyskich szkół, w szczególności te, które wystąpiły w koncercie charytatywnym „Dzieci Dzieciom” oraz te, które znalazły się na listach przygotowanych przez MOPS w Wałbrzychu i pedagogów szkolnych.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 10:00 w sali gimnastycznej Gminnego Zespołu Szkół nr 2 przy ulicy 11-go Listopada 75. Mikołaj miał pełne ręce pracy, bo nie tylko wręczał paczki, ale chętnie pozował do zdjęć. W rozdawaniu prezentów pomagał Mikołajowi Wiceprezydent Miasta Wałbrzycha – Zygmunt Nowaczyk. Podarowano 400 mikołajkowych paczek.

Paczki zorganizowali: Radny Rady Miejskiej Miasta Wałbrzycha Anatol Szpur, Fundacja „Z Całego Serca”, Rada Wspólnoty Samorządowej Stary Zdrój, przy wsparciu Pani Poseł na Sejm Agnieszki Kołacz – Leszczyńskiej, Pani Dyrektor GZS nr 2 Marioli Rząsowskiej, Pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu, Karoliny Tomza oraz firm, instytucji, a przede wszystkim wolontariuszy.

REKLAMA

To najlepsze mikołajki, jakie udało nam się wspólnie przeżyć. Dziękuję wszystkim za ogromne wsparcie, za zaangażowanie wielu osób i instytucji. Od kilku lat udaje nam się z powodzeniem organizować paczki mikołajkowe dla najmłodszych. Najważniejsza jest radość każdego dziecka. Mamy nadzieję, że za rok wręczymy jeszcze więcej upominków – mówił podczas uroczystości Anatol Szpur Radny Rady Miejskiej.

fot. użyczona

fot. użyczona

fot. użyczona

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 19 grudnia 2016 09:43
`