Mieroszów. Kompletnie pijana pracownica urzędu. Interweniowała policja

13 września 2022 11:59. Urząd MIasta w Mieroszowie. Fot. użyczone
To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miała wczoraj rano w pracy pracownica Urzędu Miasta w Mieroszowie. Jej stan był tak widoczny, że pracodawca wezwał policję.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem. O policji w mieroszowskim urzędzie poinformowali nas czytelnicy. Interwencję potwierdził rzecznik wałbrzyskiej Komendy Miejskiej Policji Marcin Świeży.

– Policjanci zostali wezwani do przebadania pracownika na obecność alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 3 promile. Funkcjonariusze sporządzili notatkę służbową. Reszta czynności zależała już od pracodawcy – mówi w rozmowie z naszym reporterem rzecznik policji.

REKLAMA

Policjanci dodają, że kobieta zostanie wezwana do złożenia wyjaśnień. Policja będzie mogła ukarać ją mandatem karnym lub skierować sprawę do sądu. Niezależnie od tego konsekwencje będzie mógł wyciągnąć pracodawca. Poprosiliśmy o komentarz do sprawy mieroszowskich urzędników. Czekamy na odpowiedź.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 13 września 2022 11:59
`