Miałeś stłuczkę lub wypadek? W ten sposób znajdziesz szybką pomoc mechanika

21 marca 2018 09:49. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Wzrastająca z roku na rok ilość samochodów i będące skutkiem tego wzrastające natężenie ruchu sprzyja stłuczkom, awariom i innym niespodziewanym sytuacjom na drogach. Nic więc dziwnego, że rośnie popyt na rożnego rodzaju usługi motoryzacyjne.

Jak grzyby po deszczu wyrastają firmy zajmujące się naprawą pojazdów pod względem mechaniki, elektryki, blacharstwa i lakiernictwa. Mało kto wyobraża sobie dziś życie bez samochodu, więc popyt na usługi takich fachowców jest bardzo duży, szczególnie w dużych miastach, takich jak Wałbrzych.

Nagła awaria na drodze
Samochody są tylko maszynami i nawet najlepiej utrzymane pojazdy mogą odmówić posłuszeństwa. Nagła awaria na drodze nie musi być dla kierowców sytuacją stresującą. W takim przypadku dobrze jest wezwać pomoc drogową, która oferuje holowanie, a także usługi z zakresu drobnych napraw i awaryjnego uruchamiania pojazdów na drodze. Może się bowiem okazać, że holowanie wcale nie będzie potrzebne.

REKLAMA

Stłuczki i wypadki drogowe
Inną nieprzyjemną sytuacją na drodze jest stłuczka lub wypadek. W takim przypadku również z pomocą przychodzą firmy zajmujące się holowaniem. Bardzo często prowadzą one warsztaty blacharsko-lakiernicze, w których wykonywane są naprawy powypadkowe. Najlepsze wałbrzyskie firmy zajmujące się pomocą drogową można znaleźć między innymi na stronie https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-walbrzych. Wiele z nich oferuje profesjonalną pomoc oraz rozliczenia bezgotówkowe. Oznacza to, że usługi pomocy drogowej dla sprawcy i poszkodowanego będą finansowane z ubezpieczenia OC lub ASSISTANCE sprawcy stłuczki.

Pojazdy ciężarowe
Transport samochodowy jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki. Ponieważ samochody dostawcze i ciężarowe powiększają z roku na rok swój udział w ruchu drogowym, stają się coraz częstszymi uczestnikami wypadków i kolizji. Warto więc mieć pod ręką listę najlepszych firm oferujących holowanie TIRa w Wałbrzychu. Idealnym pomysłem dla firm transportowych jest nawiązanie stałej współpracy z dobrą pomocą drogową. Dzięki temu zawsze będą mogły liczyć na pomoc w atrakcyjnej cenie.

Strona internetowa pomocdrogowa.info Grafika informacyjna, / użyczona

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 21 marca 2018 09:49
`