Na mecz sezonu za złotówkę

6 maja 2016 08:31. Walbrzych, 07.112015. Mecz III Ligi piłki nożnej Górnik Wałbrzych vs Piast Żmigród Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Na tym spotkaniu nie może zabraknąć fanów Górnika Wałbrzych. Po pierwsze, w najważniejszym meczu sezonu biało-niebiescy zmierzą się z wiceliderem z Polkowic. A po drugie, decyzją naszego klubu bilety na trybunę „C” kosztować będą symboliczną złotówkę.

Doskonale spisujących się piłkarzy Górnika czeka w najbliższą sobotę najważniejszy meczu sezonu. Przed nami bowiem potyczka ze wspomnianym wiceliderem z Polkowic, który do prowadzących w tabeli wałbrzyszan traci 4 punkty. Jeśli więc gospodarze zwyciężą, to odskoczą od najgroźniejszego rywala na dość bezpieczny dystans i praktycznie zapewnią sobie mistrzostwo rozgrywek.

-Dlatego prosimy kibiców o przyjście na sobotni mecz i wsparcie Górnika, który naprawdę potrzebuje dopingu swych fanów-, zaapelował Marcin Morawski, drugi trener i zawodnik lidera III ligi.

Na przeszkodzie w wizycie na Ratuszowej na pewno nie stanie cena wejściówki, gdyż koszt wstępu na trybunę „C” to zaledwie 1 zł. Początek niezwykle ciekawie zapowiadającej się rywalizacji na szczycie III ligi zaplanowano na godzinę 17, a już od godziny 15 czynne będą kasy biletowe.
(ben)

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 6 maja 2016 08:31
`