Masz kapelę? Możecie zostać gwiazdą wrocławskich juwenaliów

21 lutego 2020 08:11. fot. pixabay.com

Tematy: 


Grasz w zespole rockowym? Macie w składzie choć jednego studenta? Chcecie zaistnieć przed wielką publicznością? To powinniście spróbować swoich sił w Poli Rock Festiwalu. To inicjatywa Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej. Żacy zapraszają do zabawy zespoły z całego regionu. Najlepsze zaprezentują się na wrocławskich juwenaliach.

To już siódma edycja festiwalu. Zapisy trwają do 26 lutego. Chętne zespoły muszą wysłać swoje zgłoszenie internetowo, namiary można znaleźć na wydarzeniu W 2020 zagram z kapelą na PoliRocku! na facebooku.

Ze zgłoszeń organizatorzy festiwalu wybiorą dwanaście kapel, które przez trzy kolejne weekendy będą prezentować się na scenie w jednym z wrocławskich klubów. Zwycięzcy poszczególnych koncertów i zespół wybrany przez publikę zagrają w finale.

REKLAMA

Zgłosić mogą się autorskie kapele, w których choć jedna osoba jest studentem jakiekolwiek uczelni. Liczymy na kapele grające głównie szeroko rozumiany rock. Wystarczy wysłać próbki swoich autorskich utworów – tłumaczy Kornelia Głód z samorządu studenckiego Politechniki Wrocławskiej.

Każda kapela w czasie koncertów konkursowych w jednym z wrocławskich klubów będzie miała do dyspozycji ponad czterdzieści minut. Zwycięzcy przeglądu dostaną szansę występu na jednej z największych imprez studenckich na Dolnym Śląsku, czyli majowym YouWro Students’ Festival.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 21 lutego 2020 08:11
`