Mam żal do wałbrzyskich radnych – mówi Piotr Sosiński. Gość Studio Dziennik nie wyklucza startu w wyborach na prezydenta miasta

10 maja 2021 08:31. Piotr Sosiński. Źródło: Studio Dziennik / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Zachęcam do szczepienia, ale jednocześnie uważam, że nie należy obligować do szczepienia – mówi w programie Studio Dziennik Piotr Sosiński, doktor nauk prawnych i były wiceprezydent Wałbrzycha. W rozmowie o uchwale wałbrzyskiej rady miasta obligującej do szczepień przeciw COVID-19 poruszamy także kwestię debaty publicznej w kraju i odbudowy struktur Prawa i Sprawiedliwości w Wałbrzychu.

Podjęto uchwałę, która jest sprzeczna z prawem, bo wprowadzono obowiązek szczepienia mieszkańców miasta i osób, które pracują w Wałbrzychu, tym samym naruszono i zapisy Konstytucji i ogólne zasady legislacyjne. Bardzo niedobrze – przyznaje gość programu Studio Dziennik.

Piotra Sosińskiego pytamy także o to, czy jako wiceprezydent Wałbrzycha otrzymywał również groźby, i o to, czy podjąłby się odbudowy struktur Prawa i Sprawiedliwości w Wałbrzychu.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 10 maja 2021 08:31
`