Dodano: 29 kwietnia 2023 09:33

Majówka z Kolejami Dolnośląskimi. Jeden bilet za 59 zł na wszytkie pociągi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Koleje Dolnośląskie zachęcają do zwiedzania Dolnego Śląska pociągiem. Przez cały majowy weekend jeździć można pociągami za 59 złotych.    

W długi majowy weekend warto skorzystać z propozycji Kolei Dolnośląskich, które w porozumieniu z Pół Regionu wprowadziły weekendowy bilet kolejowy. Za wspomniane 59 zł można przez cały długi weekend korzystać ze wszystkich pociągów tych dwóch przewoźników. Bilety są ważne na terenie całego dolnego śląska, wszystkich pierwszych stacji granicznych i co bardzo ważne – także transgranicznych.

– Naszymi pociągami możemy przekroczyć granicę jadąc do Lichkova, Mezimesti, Kralovca czy Harrachova. W Niemczech jedziemy do Goelrlitz – wyjaśnia Andrzej Padniewski z biura prasowego Kolei Dolnośląskich.

REKLAMA

Bilety na długi weekend można kupić w portalu  Kolei Dolnośląskich, w kasach czy – jeśli takiej nie ma, u konduktora. Bilet niestety nie obejmuje przewozu rowerów – tu jednak koleje dolnośląskie także mają propozycję zryczałtowanej opłaty

– Na każdy dzień, w którym chcemy podróżować z jednośladem musimy kupić całodniowy, dodatkowy bilet za 12 złotych – dodaje Andrzej Padniewski.  

Biletami weekendowymi cieszyć się będzie można nie tylko długi weekend. Pozostaną w ofercie do końca wakacji.

. Źródło: PKP PLK

Pociąg PESA Efl 2. Źródło; Koleje Dolnośląskie

Źródło; Koleje Dolnośląskie

Źródło; Koleje Dolnośląskie

Pociąg PESA Efl 2. Źródło; Koleje Dolnośląskie

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Zobacz także