Dodano: 28 czerwca 2022 12:42

Leśnicy zapraszają na rodzinny piknik pod Dzikowiec. Będzie mnóstwo atrakcji

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Leśnicy nadleśnictw Wałbrzych, Jugów i Kamienna Góra zapraszają na wielki leśny piknik rodzinnych, jaki odbędzie się już w najbliższą sobotę pod Dzikowcem w Boguszowie Gorcach. Będą gry, zabawy i ciekawostki o lesie. 

Leśny piknik rodzinny to doroczna impreza, podczas której leśnicy w prostu sposób, często w ramach zabawy, opowiadają mieszkańcom o tym, co się dzieje w lesie. W tym roku namawiają do wzięcia udziału w prostej grze terenowej, w ramach której nie tylko będzie się można przespacerować po lesie, ale i dowiedzieć, na kolejnych stanowiskach, ciekawostek z życia lasu i pracy leśników. 

Jak mówią organizatorzy piknik to nie tylko gra. To mnóstwo atrakcji dla całej rodziny – mała gastronomia dla dorosłych, dmuchańce i zabawy dla dzieci. To pomysł dla całej rodziny – nie potrzeba specjalistycznego obuwia, nie potrzeba wyjątkowej kondycji fizycznej. Wystarczy dobry humor i chęć do wspólnej zabawy. 

REKLAMA

Zapraszamy wspólnie z leśnikami, 2 lipca, pod Dzikowcem w Boguszowie-Gorcach.

Piknik leśników. Fot. użyczone / Nadleśnictwo Wałbrzych

Piknik leśników. Fot. użyczone / Nadleśnictwo Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także