Dodano: 28 czerwca 2022 12:42

Leśnicy zapraszają na rodzinny piknik pod Dzikowiec. Będzie mnóstwo atrakcji

Leśnicy nadleśnictw Wałbrzych, Jugów i Kamienna Góra zapraszają na wielki leśny piknik rodzinnych, jaki odbędzie się już w najbliższą sobotę pod Dzikowcem w Boguszowie Gorcach. Będą gry, zabawy i ciekawostki o lesie. 

Leśny piknik rodzinny to doroczna impreza, podczas której leśnicy w prostu sposób, często w ramach zabawy, opowiadają mieszkańcom o tym, co się dzieje w lesie. W tym roku namawiają do wzięcia udziału w prostej grze terenowej, w ramach której nie tylko będzie się można przespacerować po lesie, ale i dowiedzieć, na kolejnych stanowiskach, ciekawostek z życia lasu i pracy leśników. 

Jak mówią organizatorzy piknik to nie tylko gra. To mnóstwo atrakcji dla całej rodziny – mała gastronomia dla dorosłych, dmuchańce i zabawy dla dzieci. To pomysł dla całej rodziny – nie potrzeba specjalistycznego obuwia, nie potrzeba wyjątkowej kondycji fizycznej. Wystarczy dobry humor i chęć do wspólnej zabawy. 

REKLAMA

Zapraszamy wspólnie z leśnikami, 2 lipca, pod Dzikowcem w Boguszowie-Gorcach.

Piknik leśników. Fot. użyczone / Nadleśnictwo Wałbrzych

Piknik leśników. Fot. użyczone / Nadleśnictwo Wałbrzych

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Zobacz także