Dodano: 10 marca 2020 21:00

LemON w Wałbrzychu. Sprawdźcie jak dostać wejściówkę na koncert

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Scarlett, Napraw czy Jutro to utwory, które zna każdy fan zespołu LemON. Już w najbliższą sobotę w Starej Kopalni  w Wałbrzychu koncert LemON Akustycznie II. Co zrobić żeby dostać wejściówki na ten koncert? Czytajcie dalej.

Jesienią 2019 roku LemON zagrał jedyne w swoim rodzaju koncerty w całej Polsce. W wyjątkowych aranżacjach akustycznych zabrzmiały najpiękniejsze utwory zespołu ze wszystkich albumów studyjnych. Lider zespołu, Igor Herbut, pokrótce opisał to, co działo się na scenie.

„Niezwykły był to rok. Rok zaczynania od nowa. Rok odkrywania na nowo. Kulminacja tych poszukiwań wydarzyła się jesienią – kiedy wyruszyliśmy do Was z naszą pierwszą trasą akustyczną. Pianino. Fortepian. Gitara akustyczna. Większość, prawie wszystkie utwory LemON (a już na pewno wszystkie najlepsze, te najbliższe naszym sercom) narodziły się właśnie na tych instrumentach. Zawsze wiedziałem, że kiedyś zagramy taką trasę. Stało się i byłem blisko Was. Na bębnach zagrał Harry. Na pianinie – Tomasz Świerk, na gitarze akustycznej, jego brat, a trochę też mój brat – Przemek Świerk i niezastąpiony Piotr Kołaczna. Ja zaśpiewałem i zagrałem najpiękniej jak umiałem. Wy byliście i oddychaliście razem z nami. Ten czas był tak piękny, że postanowiliśmy pobyć jeszcze trochę z tymi emocjami i z Wami”.

REKLAMA

Na koncert LemON Akustycznie II zapraszamy już w najbliższą sobotę, 14 marca do Starej Kopalni w Wałbrzychu. Mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Co trzeba zrobić aby je  dostać? Polub post o konkursie na naszym profilu Facebook. Napisz w komentarzu pod tym postem jaki jest Twój ulubiony utwór zespołu LemON. Czekamy piątkowego wieczoru!

 

Kultura z Klasą. Koncert zespołu LemON. fot. uźyczona

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także