Dodano: 9 lutego 2022 11:52

Kuźnice. Od kilku dni nie ma znaku STOP przy przejeździe kolejowym

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Od 2 dni nie ma znaku drogowego przed przejazdem kolejowym w Boguszowie-Gorcach przy ulicy Żeromskiego 25. – czytamy w mailu od jednego z naszych czytelników. – Kilka dni wcześniej policja w tym miejscu zatrzymała kilka pojazdów, które nie zatrzymały się przed przejazdem, w tym 2 mieszkańców Boguszowa. Sprawcą zniszczenia może być jeden z nich.– dodaje.

Jak informuje nasz czytelnik, mimo braku oznakowania kierowcy w tym miejscu w większości zatrzymują się widząc przejazd kolejowy. Obecnie trasa kolejowa jest wykorzystywana jedynie na składy techniczne. Pociągi przejeżdżają przez przejazd kilka razy dziennie. Jeszcze wczoraj uszkodzony znak leżał w trawie obok przejazdu, teraz już go tam nie ma.

Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski zapewnia, że starostwo podejmie interwencję. – Wydział Infrastruktury Powiatu i Ochrony Środowiska już zajął się tematem. – napisał w odpowiedzi na informację o braku oznakowania. Dziękujemy naszemu czytelnikowi za informację, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

REKLAMA

 

Źródło: czytelnik / Dziennik Wałbrzych

Źródło: czytelnik / Dziennik Wałbrzych

Źródło: czytelnik / Dziennik Wałbrzych

Źródło: czytelnik / Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także