Kupujmy nasze, wałbrzyskie, u naszych, wałbrzyskich przedsiębiorców – apeluje prezydent Wałbrzycha

18 grudnia 2020 07:22. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Do kupowania w lokalnych sklepach i na lokalnych targowiskach, szczególnie produktów, które powstały w Wałbrzychu zachęca Roman Szełemej, prezydent Wałbrzycha. Przed świętami Bożego Narodzenia miasto ruszyło ze specjalną kampanią.

Zachęcam do kupowania pieczywa w piekarniach, których ostatnio pojawiło się coraz więcej, do kupowania w ciastkarniach, w sklepach warzywnych, które są za rogiem. Do kupowania w małych sklepach, czy to są indywidualne, czy w sieci sklepów. Zachęcamy do wspierania przedsiębiorców lokalnych – mówi prezydent Wałbrzycha.

Roman Szełemej zachęca także do zamawiania jedzenia na wynos u wałbrzyskich restauratorów. Także na święta czy Sylwestra.

REKLAMA

Bardzo wiele rodzin już to robi i cieszę się z tego, że mogę w ten sposób wspierać naszych wałbrzyskich przedsiębiorców – dodaje Szełemej.

Zdaniem prezydenta w Wałbrzychu pojawiają się nowe, małe sklepiki, bo w naszym mieście, podobnie, jak na całym świecie wraca moda na kupowanie w takich miejscach.

Wspierajmy ten trend, bo dzięki temu ludzie mają pracę. Dzięki temu możemy rewitalizować nasze dzielnice, ulice, tu również Śródmieście Wałbrzycha – dodaje prezydent.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 18 grudnia 2020 07:22
`