Dodano: 5 marca 2020 09:30

Kultura z Klasą – LemON akustycznie

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

Tematy: 


14 marca o godz. 19.00 w Starej Kopalni w Wałbrzychu rozpoczyna się  pierwszy koncert w ramach projektu Kultura z klasą. Na scenie wystąpi zespół LemON.

Innowacyjny pomysł  Agencji Artystycznej „Kultura z klasą” spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców całej Polski, uczestniczących  w kulturze, kulturze polskich artystów, którzy poprzez przemyślane teksty poetyckie oraz doskonałe brzmienie muzyczne, wnieśli swój wkład w kształtowanie osobowości ludzkiej, nadając odpowiedni wydźwięk prezentowanym wartościom.

Cykl zaistniał po to by łączyć pokolenia,  pobudzać do wspólnego działania – Zadaniem cyklu jest nie tylko oddziaływanie za pomocą muzyki, ale również wspólne działanie prospołeczne. „… Bo to My wspólnie, tworzymy dobrą atmosferę i tylko razem możemy spowodować poprawę jakości naszego życia…”. Dlatego tez do projektu zostały zaproszone firmy, które wspólnie z Agencją przyczyniły się do zrealizowania koncertów na terenie kraju.

REKLAMA

W ramach projektu wystąpili już min : Anna Maria Jopek, Kroke, Michał Bajor, Wojciech Karolak Trio, Renata Przemyk, Grzegorz Turnau, Daria Zawiałow, Kasia Kowalska, Stanisław Sojka, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Mateusz Ziółko, Mikromusic, Natalia Przybysz czy Czesław Mozil.

Przypomnijmy jeszcze raz :

14 marca godz. 19.00 – Stara Kopalnia i zespół LeMON.

Kultura z Klasą. Koncert zespołu LemON. fot. uźyczona / artykuł sponsorowany

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także