Krzysztof Śmiszek za obowiązkowym szczepieniem? Nie widzę możliwości wybierania pomiędzy śmiercią lub życiem najbliższych – mówi poseł Lewicy

30 kwietnia 2021 09:30. Krzysztof Śmiszek, poseł na Sejm, KPP Lewica - Wiosna. Fot. źródło: Studio Dziennik / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Tylko zdyscyplinowanie wszystkich obywateli i zobowiązanie ich do szczepienia uratuje nasze zdrowie, uratuje zdrowie naszych bliskich –  tak uchwałę rady miejskiej wprowadzającą obowiązkowe szczepienia przeciw COVID-19 komentuje Krzysztof Śmiszek. Poseł Lewicy dodaje jednak, że to dość ryzykowny ruch i prawdopodobnie uchwała zostanie uchylona.

Pomysł na pewno innowacyjny i na pewno kierowany troską o zdrowie i życie mieszkańców Wałbrzycha i regionu. Jako prawnik muszę przyznać, że jest to ruch ryzykowny – mówi Krzysztof Śmiszek, który był gościem programu Studio Dziennik.

Z posłem Lewicy rozmawiamy także o tym czy uda się uratować Sąd Pracy w Wałbrzychu, o poparciu dla Krajowego Planu Odbudowy i o próbie przejęcie pozycji lidera w opozycji.

REKLAMA

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 30 kwietnia 2021 09:30
`