Krzysztof Lewandowski oficjalnie Komendantem Miejskim Policji w Wałbrzychu

20 marca 2019 17:31. Komisarz Krzysztof Lewandowski, komendant Miejski Policji w Wałbrzychu. Fot. archiwum / Dziennik Wałbrzych / KMP w Wałbrzychu

Tematy: 


Komisarz Krzysztof Lewandowski został powołany na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu. Jego zastępcą pozostaje nadkomisarz Rafał Siczek. Tym samym Lewandowski, oficjalnie już kontynuując obowiązki komendanta miejskiego Policji w Wałbrzychu wypełnił wakat powstały po odejściu do Wrocławia dotychczasowego komendanta miejskiego – Macieja Januszkiewicza.

Krzysztof Lewandowski pracę w Policji rozpoczął w 2000 roku w Samodzielnych Pododdziałów Prewencji Policji. Po 5 latach służby przeszedł do Wydziału Przestępczości Gospodarczej Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Po kilku latach w tym samym wydziale już jako detektyw pracował jako policjant kryminalny. W 2014 roku awansował na stanowisko zastępcy Wydziału dw. z PG, w którym łącznie spędził 11 lat.

Od października 2016 roku dowodził komisariatem policji w Chojnowie.  Od kwietnia 2018 pełnił funkcję zastępcy p.o. Komendanta Miejskiego w Wałbrzychu, a od 16 maja 2018 roku – p.o Komendanta Miejskiego.

REKLAMA

Zaprzysiężenie Krzysztof Lewandowskiego na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu. fot. KMP w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 20 marca 2019 17:31
`