Dodano: 17 sierpnia 2023 14:52

Kryty basen w Szczawnie- Zdroju. „Delfinek” zaprasza małych i dużych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Lubisz aktywnie spędzać czas? Zajrzyj do „Delfinka” w Szczawnie-Zdroju. Kryta pływania przy ulicy Słonecznej to miejsce zarówno dla najmłodszych pływaków, jak i nieco starszych miłośników aktywnego wypoczynku. To tu możecie się zrelaksować w jacuzzi czy saunie.

„Delfinek” zarządzany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczawnie-Zdroju to przede wszystkim idealne miejsce do nauki pływania. Znajduje się tutaj przestronna, czterotorowa niecka basenowa, której głębokość waha się od 90 centymetrów do 1,35 m. To doskonałe miejsce dla rozpoczynających swoją przygodę z pływaniem, ale na trening mogą tu się wybrać pływacy na każdym poziomie zaawansowania.

Szczawieński basen ma także specjalny brodzik dla najmłodszych, którego głębokość nie przekracza 40 centymetrów. To bezpieczne rozwiązanie. Nieco starsi znajdą ukojenie w jacuzzi czy saunie.

REKLAMA

Okres wakacyjny to doskonały moment na korzystanie z promocji! Dzieci, uczniowie oraz studenci mają możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek – od poniedziałku do piątku wejście w cenie 8 zł, a w weekendy za jedyne 9 zł – zachęcają pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczawnie-Zdroju.

Chcąc być na bieżąco z harmonogramem rezerwacji oraz otrzymywać najnowsze informacje, zachęcamy do regularnego śledzenia profilu MOSIR na Facebooku https://www.facebook.com/mosirszczawnozdroj

31 Finał WOŚP. Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

31 Finał WOŚP. Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Dolnośląski Delfinek w Szczawnie-Zdroju fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

Otwarcie basenu wybudowanego w Głuszycy w ramach programu Delfinek. 20.06.2018 fot. Jacek Zych / FORUM

Otwarcie basenu wybudowanego w Głuszycy w ramach programu Delfinek. 20.06.2018 fot. Jacek Zych / FORUM

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także