Kryminalni z 'dwójki’ zatrzymali sprawcę kradzieży maszyny z zabawkami

6 września 2017 16:37. Fot. ilustracyjna: pixabay.com

Tematy: 


Dzięki sprawnej pracy operacyjnej funkcjonariusze zespołu operacyjno-rozpoznawczego Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali złodzieja, który pod koniec sierpnia ukradł spod jednego z marketów na terenie miasta maszynę z zabawkami. Mężczyzna stanie teraz przed sądem.

27 sierpnia 2017 roku policjanci zostali poinformowani o kradzieży na terenie jednego z marketów w dzielnicy Nowe Miasto. Przestępca ukradł usytuowaną przed sklepem maszynę z kulkami z zawartością zabawek. Jej wartość oszacowana została na 2350 złotych.

Mundurowi wykorzystując informację własną szybko ustalili sprawcę tego zdarzenia. Praca operacyjna przyniosła pozytywny efekt już po kilku dniach, kiedy to 4 września wieczorem złodziej został zatrzymany. Okazał się nim 31-letni wałbrzyszanin.

REKLAMA

W toku przeprowadzonych czynności policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu udowodnili mężczyźnie dokonanie jeszcze jednego tego typu przestępstwa. Podejrzany przyznał się do popełnionych czynów. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 6 września 2017 16:37
`