Kredyt gotówkowy do 50 tysięcy złotych – sprawdzamy oferty banków

13 sierpnia 2019 12:03. Artykuł sponsorowany. fot. użyczona
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Kiedy potrzebujemy skorzystać z finansowania, które moglibyśmy przeznaczyć na dowolny cel, w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę kredyt gotówkowy. Jeśli potrzebujemy kwoty do 50 tysięcy złotych, uzyskanie kredytu nie powinno być problemem. Jednak są oferty i oferty, a każda z nich ma swoje plusy i minusy.

Kredyt gotówkowy w Banku Citi Handlowym
Na pierwsze miejsce zasługuje kredyt gotówkowy, który weźmiemy w Banku Citi Handlowym. Przy kwocie 50 tysięcy złotych miesięczna rata wynosi tylko 774 złote, biorąc pod uwagę to, że będziemy spłacać zadłużenie przez 84 miesiące. Oprocentowanie kredytu wynosi 5,99%, RRSO 8,19%, a prowizja 6%. Bank ten dba o wygodę swoich klientów, dlatego też możemy wnioskować o kredyt przez internet. Kiedy prześlemy nasze dane osobowe, informacje o dochodach, o zobowiązaniach i o historii spłat za pośrednictwem formularza, otrzymamy wstępną ofertę.

Analizując wszystkie parametry kredytu i zgadzając się na przesłaną propozycję, możemy przejść do kolejnego etapu, czyli do weryfikacji naszych danych osobowych. Konieczne będzie tutaj wysłanie do banku dokumentów, które są niezbędne przy staraniu się o kredyt. Następnym krokiem będzie weryfikacja i akceptacja danych przesłanych nam przez bank.

REKLAMA

Kredyt gotówkowy możemy też zaciągnąć, składając wniosek w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem banku. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że nic nie zapłacimy za połączenie. W dodatku możemy liczyć na fachową pomoc pracownika banku, który doradzi nam jaka wysokość kredytu, bądź też jaka liczba rat byłaby najbardziej korzystna w naszym konkretnym położeniu. Ta oferta Santander Bank Polska wygrała w wielu rankingach kredytów gotówkowych w 2019 roku.

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska
Następną w kolejności ofertą, którą warto rozważyć, jest ta proponowana przez Santander Bank Polska. Jeśli zdecydujemy się na kredyt gotówkowy w kwocie 50 tysięcy złotych, miesięczna rata wyniesie wówczas 826 złotych. Oprocentowanie kredytu to 7,99%, a RRSO 10,41%. Bank pobiera też prowizję w wysokości 5,99%.

Składanie wniosku w Santander Bank Polska jest jeszcze bardziej wygodne, niż w Banku Citi Handlowym, ponieważ wystarczy tylko, że prześlemy częściowo wypełniony dokument przez internet, a konsultant banku sam się z nami skontaktuje. Podczas takiej rozmowy uzupełnimy wszelkie informacje niezbędne do tego, by złożyć wniosek. Dalsza procedura wymaga już wizyty w jednej z placówek banku w naszym mieście, co nie musi być dla nas problemem. Konsultant bowiem najczęściej może dobrać taki termin i godzinę, która będzie dla nas najbardziej dogodna.

Kredyt gotówkowy w Banku BNP Paribas
Jeśli interesuje nas kwota 50 tysięcy złotych, powinna nas zainteresować oferta Banku BNP Paribas, który proponuje kredyt gotówkowy, jaki będziemy spłacać przez 84 miesiące. Rata wyniesie wówczas 829 złotych. Jeśli chodzi o wysokość oprocentowania, to utrzymuje się ono tutaj na poziomie 6,99%, a RRSO wynosi 10,78%. Bank ten pobiera również prowizję w wysokości 9,90%.

By wziąć kredyt, będziemy musieli pofatygować się do placówki banku w naszym mieście. Online możemy jedynie wypełnić i przesłać wniosek do banku, natomiast dokumenty i umowę podpiszemy już w oddziale.

Kredyt gotówkowy w Alior Banku – Pożyczka Internetowa
Oprócz trzech głównych faworytów, warto też zwrócić uwagę na dwie pozostałe propozycje, w tym na Pożyczkę Internetową, którą oferuje Alior Bank. Wysokość oprocentowania: 9,50%, RRSO 9,92%, ale za to nic nie zapłacimy za prowizję. Nawet jeśli wnioskujemy o przyznanie nam kwoty rzędu 50 tysięcy złotych, możemy liczyć na to, że gotówka znajdzie się na podanym przez nas koncie nawet w ciągu jednego dnia od momentu, w którym zawarliśmy umowę z bankiem.

Ze względu na to, że okres spłaty pożyczki nie może być dłuższy, niż 5 lat, miesięczna rata wynosi 1 050,09 złotych. Jeśli interesuje nas mniejsza pożyczka, możemy ją otrzymać bez wychodzenia z domu, całkowicie online. Tak będzie wówczas, gdy wystarczy nam finansowanie w wysokości do 4600 złotych.

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska
Ostatnie miejsce w zestawieniu zajmuje kredyt gotówkowy, który weźmiemy w Santander Bank Polska. Co prawda tutaj RRSO jest najwyższe, gdyż wynosi 11,17%, oprocentowanie kredytu 7,99%, a prowizja 5,99%, to jednak w dalszym ciągu jest to oferta, jaką warto mieć na uwadze. Głównie z tego względu, że miesięczna rata przy kredycie 50 tysięcy złotych może wynieść tylko 711,83 złote. Będzie to możliwe wtedy, gdy wybierzemy najdłuższy okres kredytowania, czyli spłacanie zadłużenia przez 120 miesięcy. Jeśli taki okres wydaje się nam zbyt długi i niepokoimy się, czy uda nam się zawsze spłacać zobowiązanie terminowo, możemy skorzystać z ubezpieczenia Spokojny Kredyt.

O ten kredyt gotówkowy może ubiegać się każdy, kto jest osobą pełnoletnią, posiada zdolność do podejmowania czynności prawnych, a także może udokumentować stałe źródło dochodu. Klient powinien też mieć zdolność kredytową, która uprawnia do uzyskania finansowania na poziomie 50 tysięcy złotych. Ponadto kredytobiorca powinien być zameldowany w kraju i uzyskiwać swój stały dochód w Polsce

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 13 sierpnia 2019 12:03
`