Kraj. 43-latek, który zmarł w szpitalu w Radomiu, to 7 ofiara koronawirusa

22 marca 2020 12:28. fot. ilustracyjna / Jacek Zych

Tematy: 


Ministerstwo Zdrowia informuje o kolejnej osobie, która zmarła z powodu zakażenia koronawirusem. To 43-letni mężczyzna, który w stanie ciężkim przebywał w szpitalu w Radomiu. Rośnie liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Do końca dnia może przekroczyć 600 osób.

Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Radomiu zmarła siódma osoba zakażona koronawirusem. To 43-letni mężczyzna, który był w stanie ciężkim. Diagnoza lekarzy wskazuje na śmierć z powodu zakażenia koronawirusem – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Jak informuje prezydent Radomia, to mieszkaniec powiatu białobrzeskiego. Mężczyzna trafił do szpitala 16 marca jako pierwszy pacjent z COVID-19. Mężczyzna był kierowcą PKSu w Grójcu.

REKLAMA

Liczba potwierdzonych przypadków na świecie przekroczyła już 300 tysięcy. Z oficjalnych danych wynika, że z powodu zakażenia wirusem z Chin zmarło już 13 tysięcy osób. Ponad 90 zostało wyleczonych. Na świecie najwięcej chorych odnotowuje się w Chinach, Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii i Niemczech.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 22 marca 2020 12:28
`